AMe 2019

Rozkład meczów

Mecze eliminacyjne odbędą się w dniach 5 - 9 lipca w:

  • hala CEKFiS UKW - ul. Sportowa 2 (dojazd autobusami nr 55, 59, 60, 64, 65, 67, 68, 71, 77)
  • hala ZS nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków - ul. Cicha 59 (dojazd tramwajem nr 4, 6).

Natomiast 10 lipca zaplanowano finały, które odbędą się w Artego Arenie - ul. Toruńska 59 (dojazd tramwajem nr 2, 3, 4, 6, 8, 10).

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

Mężczyźni

5.07.2019 (piątek)

8:30, Sportowa 2 - German Sport University Cologne (Niemcy) – University of Porto (Portugalia)
8:30, Cicha 59 – University of Bochum (Niemcy) – Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia)
10:30, Sportowa 2 – University of Granada (Hiszpania) – Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
10:30, Cicha 59 - University of Rijeka (Chorwacja) - Akdeniz University (Turcja)
12;30, Sportowa 2 - University of Minho (Portugalia) - University Union - Nikola Tesla (Serbia)

Sobota, 6.07.2019

9:00, Sportowa 2 - University of Porto (Portugalia) - University of Granada (Hiszpania)
9:00, Cicha 59 - Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia) - University of Rijeka (Chorwacja)
11:00, Sportowa 2 - German Sport University Cologne (Niemcy) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
11:00, Cicha 59 - University of Bochum (Niemcy) - Akdeniz University (Turcja)
13:00 - University of Minho (Portugalia) - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria)

Niedziela. 7.07.2019

9:00, Sportowa 2 - German Sport University Cologne (Niemcy) - University of Granada (Hiszpania)
9:00, Cicha 59 - University of Bochum (Niemcy) - University of Rijeka (Chorwacja)
11:00, Sportowa 2 - University of Porto (Portugalia) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
11:00, Cicha 59 - Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia) - Akdeniz University (Turcja)
13:00, Sportowa 2 - University Union - Nikola Tesla (Serbia) - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria)

Poniedziałek, 8.07.2019

Mecz o miejsca 9-11:
9:00, Sportowa 2 - University Union - Nikola Tesla (Serbia) - Akdeniz University (Turcja)

Ćwierćfinały:
9:00, Cicha 59 University of Minho (Portugalia) - University of Bochum (Niemcy)
11:00, Sportowa 2 - German Sport University Cologne (Niemcy)  Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia)
11:00, Cicha 59 - University of Granada (Hiszpania) - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria)
13:00, Sportowa 2 - University of Rijeka (Chorwacja) - University of Porto (Portugalia)

Wtorek, 9.09.2019

Mecze o miejsca 5-8
9:00, Sportowa 2 - University of Bochum (Niemcy) - Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia)
9:00, Cicha 59 - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria) - University of Porto (Portugalia)

Półfinały:
11:00, Sportowa 2 - University of Minho (Portugalia) - German Sport University Cologne (Niemcy)
11:00, Cicha 59 - University of Granada (Hiszpania) - University of Rijeka (Chorwacja)

Mecz o miejsca 9-11
13:00, Sportowa 2 - Akdeniz University (Turcja) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)

Środa, 10.07.2019

Mecz o miejsca 9-11:
9:00, Sportowa 2 - University Union - Nikola Tesla (Serbia) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)

Mecz o 7. miejsce:
11:00, Cicha 59 - Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia) - University of Porto (Portugalia)

Mecz o 5. miejsce:
11:00, Artego Arena - University of Bochum (Niemcy) - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria) 

Mecz o 3. miejsce:
15:00, Artego Arena - University of Minho (Portugalia) - University of Rijeka (Chorwacja)

Mecz o 1. miejsce:
19:00, Artego Arena -  German Sport University Cologne (Niemcy) - University of Granada (Hiszpania)

Kobiety

5.07.2019 (piątek)

14:30, Sportowa 2 - University of Bochum (Niemcy) - Aix-Marseille University (Francja)
14:30, Cicha 59 - University of Hamburg (Niemcy) - University of Porto (Portugalia)
16:30, Sportowa 2 - Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
16:30, Cicha 59 - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Polska) - University of Valencia (Hiszpania)
18:30, Sportowa - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska) - University of Zagreb (Chorwacja)

6.07.2019 (sobota)

15:00, Sportowa 2 - Aix-Marseille University (Francja) - Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska)
15:00, Cicha 59 - University of Porto (Portugalia) - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Polska)
17:00, Sportowa 2 - University of Bochum (Niemcy) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
17:00, Cicha 59 - University of Hamburg (Niemcy) - University of Valencia (Hiszpania)
19:00, Sportowa 2 - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska) - University of Pitesti (Rumunia)

7.07.2019 (niedziela)

15:00, Sportowa 2 - University of Bochum (Niemcy) - Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska)
15:00, Cicha 59 - University of Hamburg (Niemcy) - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Polska)
17:00, Sportowa 2 - Aix-Marseille University (Francja) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)
17:00, Cicha 59 - University of Porto (Portugalia) - University of Valencia (Hiszpania)
19:00, Sportowa 2 - University of Zagreb (Chorwacja) - University of Pitesti (Rumunia)

8.07.2019 (poniedziałek

Mecz o miejsca 9-11:
15:00, Sportowa 2 - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Polska) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)

Ćwierćfinały
15:00, Cicha 59 -  Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska) - University of Valencia (Hiszpania)
17:00, Sportowa 2 - University of Zagreb (Chorwacja) - University of Porto (Portugalia)
17:00, Cicha 59 - University of Hamburg (Niemcy) - University of Bochum (Niemcy) 
19:00, Sportowa -  University of Pitesti (Rumunia) - Aix-Marseille University (Francja)

9.07.2019, wtorek

Mecze o miejsca 5-8:
15:00, Sportowa 2 - University of Valencia (Hiszpania) - University of Zagreb (Chorwacja)
15:00, Cicha 59 - University of Bochum (Niemcy) - University of Pitesti (Rumunia)

Półfinały:
17:00, Sportowa 2 - Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska) - University of Porto (Portugalia) 
17:00, Cicha 59 - University of Hamburg (Niemcy) - Aix-Marseille University (Francja)

Mecz o miejsce 9-11
19:00, Sportowa 2 - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia) - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska)

10.07.2019, środa

Mecz o miejsca 9-11:
9:00, Cicha 59  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Polska) - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Polska)

Mecz o 7. miejsce:
9:00, Artego Arena - University of Valencia (Hiszpania) - University of Bochum (Niemcy)

Mecz o 5. miejsce:
11:00, Sportowa 2 - University of Zagreb (Chorwacja) -  University of Pitesti (Rumunia)

Mecz o 3. miejsce:
13:00, Artego Arena - University of Porto (Portugalia) - Aix-Marseille University (Francja)

Mecz o 1. miejsce: 
17:00, Artego Arena -  Wyższa Szkoła Spoleczno-Przyrodnicza w Lublinie (Polska) - University of Hamburg (Niemcy)